Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
SophieR, 52 jaar · Hasselt
Iemand die er geen problemen mee heeft dat ik een gescheiden vrouw ben, het ligt in het verleden en ik kijk liever naar het heden. Een positieve persoonlijkheid en goed in de omgang met andere mensen, want ik wil dit keer natuurlijk geen contact met mijn vrienden en kennissen die ik nog over heb opgeven.
Marian45, 50 jaar · Breda
spontane brabantse die geniet van het leven
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Meisjes in de chatbox
Gengalaxy, 24 jaar · Loppem
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Gengalaxy is op zoek naar:
Als je me een goed gevoel geeft als we samen zijn, denk ik dat we dan met elkaar compatibel kunnen zijn. Ik zal klaar zijn voor alle dingen die we dan kunnen doen. Ben je ook klaar voor mij?
Ik ben niet altijd depri ofzo hoor haha. Maar mag wel wat meer feest in het leven komen. Ik denk dat ik meer zoek naar een oudere man met ervaring, die mij dingen kan laten voelen en ervaren. Ik weet zowiezo dat oudere mannen op mij en mijn grote borsten geilen :p
Ik ben hier om een lekkere geile man te vinden die alles voor me wilt doen, en weet zeker dat ik zo iets kan vinden! Ik ben hier om een seks relatie aan te gaan, wil je dat ook? Laten we er dan werk van maken.
Als je enkel en alleen op zoek bent naar seks dan ben jij mijn perfecte match. Geen gedoe over relaties enkel en alleen genieten van elkaar als we er zin in hebben.
Ik kan hier natuurlijk van alles neerzetten maar ach wat maakt het uit. Je kan beter beginnen met me vertellen of je interesse hebt in een geile date met een nymfomane. En dan zien we toch wel of we leuke dingen kunnen doen toch?