Tja, haha.....op zoek naar die ene..... Ik kom je alleen nog niet tegen
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik ben niet te oud om nog veel te leren. Je bent discreet en hygienisch, contact houden doe je ook op een zeer discrete manier.
Melissa55 , 55 jaar · 's-Gravenzande
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Meisjes in de chatbox
LovingHappyJoy, 21 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
LovingHappyJoy is op zoek naar:
Als je me lekker kunt verwennen, ga ik iets heel speciaal doen met jou. Heb je er zin in om door mij verwend te worden en mij te verwennen? Laten we er maar snel werk van maken, wat denk je er van? Ik ben er klaar voor!
Je hebt een goed idee van wat we samen moeten doen, ik hou van een slimme man, zodat hij dingen kan voorstellen die we het beste zullen doen! Wees eerlijk en aantrekkelijk, ik hoop dat je heet en sexy bent!
Een man die echt bezig is wat zijn leven te maken en risico's durft te nemen. Ik ben bereid alles van mezelf te geven als jij en ik serieus in een relatie stappen met elkaar. Kan ik van jou hetzelfde gaan verwachten?
Jij bent lief en vriendelijk tegen mij en je weet me bezig te houden als wij samen zijn. Je kunt me aan het lachen brengen en je maakt je nooit kwaad tegen mij.
Ik ga geen waslijst opnoemen in wat ik in iemand zoek en ook geen waslijst over hoe ik ben, hiervoor moet je elkaar toch eerst leren kennen en als de klik er is, dan kunnen we altijd verder kijken :) Lijkt het je gezellig om in contact te komen? Laat dan even een berichtje achter.
Van mij mag je van voetbal houden, honkbal, gamen whatever, dat maakt me niks uit. Ik doe wel mee, we moeten ook interesse in elkaars hobbies tonen. Als je maar niet een gast bent die alleen maar op zijn telefoon zit, daar kan ik slecht tegen.
Het knappe prins met veel energie, maar die mij ook tegengas kan geven. Ik heb gehoord dat soms rare dingen worden gevraagd, deze rare aanvragen worden door mij genegeerd. Alleen normale reacties svp