Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons aangaan.
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Wilerggraag, 58 jaar · Nibbixwoud
Ik ben op zoek naar een discreet seksmaatje, in omgeving Nibbixwoud, Noord Holland. Daar omheen in overleg. zou graag weer een lekkere seks ervaring willen beleven op mijn leeftijd. ben niet al te moeilijk op dit gebied maar experimenteren in overleg.
IegnaXxX, 47 jaar · Poperinge
Ik open deuren voor daten of een mogelijke relatie. Ik ben hier voor een mogelijk partnerschap op lange termijn. Intimiteit is ook de sleutel. Ik wil iemand die geduldig, attent en positief is. Ik hou van een man die een vader voor mijn zoon zal zijn, en een beschermer en een liefhebber voor mij.
Je hebt een mooie lul die me wil verwennen. Ik hou van orale en anale seks en hou ervan om lekker geil bezig te zijn. Ik ben vol energie en ik verwacht dat je me volledig laat bloeien ;)!
Seks is perfect maar ik heb er wel een man voor nodig. Dus laten we de liefde bedrijven en het gewoon doen. Ik wil een man in mijn leven die mij zo gelukkig kan maken.
De dag dat wij elkaar leren kennen zul jij net als mij nooit meer vergeten. Wat wij hebben is hoop ik echt en daar kan niemand tussen komen. Jij en ik staan altijd voor elkaar klaar en dekken elkaars rug ten alle tijden.
Cindylove, 25 jaar · Nijmegen
♥ Gelderland ♥ Blond haar ♥ Slank lijf
Over de 40 hoef je geen contact op te nemen, liefst schoon en fris.
Jij en ik en een leuke tijd in bed, dat is het enige waar ik om vraag. Het moet perfect zijn en ik weet dat ons dat gaat lukken. Dus verspil verder geen tijd en laten we doen wat wij het meest willen!
Ik zou graag tijd met je doorbrengen en samen een leuke tijd beleven. Ik wil een leuke tijd hebben en doen wat we willen. Het is zo leuk om alles te hebben. Dat zou ik graag in mijn leven willen.