Ik zoek een slimme man. Je hoeft echt geen nerd te zijn. Maar je moet wel een beetje niveau hebben. Je moet een goede gesprekspartner zijn. Ik vind het vreselijk als iemand heel lang stil is.
Ook deze jonge meisjes uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
JullliieeX, 27 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een rustig type, ik ben niet zo van die blaaskaken. Ik hou van mannen die zichzelf goed kennen, en weten wat ze willen. Een baan hebben, en zelfverzekerd in het leven staan. Niet alleen valt voor uiterlijk, want ik ben meer dan alleen dat.
Zou jij met mij wat op willen bouwen? Het hoeft natuurlijk niet direct allemaal serieus want het begin met een mooie vriendschap is ook prachtig en dan groeien we vanzelf verder. Ik vind het zelf het belangrijkste dat ik een man vind die ervoor open staat verder te gaan.
Single Lexyy, 27 jaar · Vleuten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Mijn verhaal klinkt misschien een beetje zielig, maar wat stelt het leven zonder geliefde nu eigenlijk voor? Ik vind dat ik iemand nodig heb bij wie ik me heel erg gelukkig voel en die altijd voor me klaarstaat!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SunnyMichh, 27 jaar · Dendermonde
Ik ben op zoek naar een volwassen man die een meisje zoals ik kan begrijpen. Misschien kunnen we zien hoe deze vriendschap
Ramona X, 26 jaar · Medemblik
Lieve jongen
Mayaah1, 27 jaar · Weert
Jij en ik en heel veel seks, dat is zeker. Dat is het enige waar ik aan denk en ik heb het echt zo hard nodig. Dus laten we het laten
SoftSteppie, 26 jaar · Rijswijk
Je geeft mijn hele lichaam voldoening, geeft me het gevoel dat ik geil wordt en vinger me dan !
Girlie Girl, 26 jaar · Bleskensgraaf
Ik zoek een gepassioneerde, oprechte, loyale man voor een relatie. Je bent klaar voor een serieuze relatie en om samen met
Horny GirSingle, 27 jaar · Nijmegen
lekker geile man
Schilderesse, 27 jaar · Diksmuide
Iemand die geen moeite heeft met mijn druk leven.
Proud2BStout, 26 jaar · Venlo
Maakt niet zoveel uit. Innerlijk is belangrijker dan uiterlijk en het gaat om het plezier.