Het mooiste zou zijn als je ook motor rijd, niet dat dat verplicht is. Je bent niet bang aangelegd en gaat ook graag een uitdaging aan. Je houd van een feestje maar slaat een wandeling of een etentje ook niet af. Uiterlijk is niet super belangrijk, maar ik hou wel van een wat stoerder type. Je wilt een mooie toekomst tegemoet gaan en je leven delen , dan zoek je mij!
Ik eis niets hoor, wil gewoon jou leren kennen zoals je bent en dat is het meest puur van alles. Denk je dat we er goed aan doen om ons te focussen op een vriendschap en daarna verder kijken?
MarthaX19910103, 26 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik vind het heel spannend om kennis te maken met leuke mannen. En ook als het echte mannen Mannen zijn. Echt mannelijk is graag wat ik voor me ziet. Val jij daarin op?
Steffienice, 27 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar een ideale man, zoals elke vrouw vroeger deed. Ik begrijp dat elke persoon plussen en minnen heeft. We zijn allemaal niet ideaal. Ik wil een eenvoudige man met een geopend hart vinden!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
IsabelleB0, 27 jaar · Brucht
Heb je iets leuks voor me? Kun je geduld met me hebben? Ik wil dat je stout met me doet. Kun je dat voor ons doen? Wat wil je nu met
OnlyRelax04, 27 jaar · Echteld
Heb je dezelfde behoefte in je leven als ik? Ik wil niet meer eenzaam zijn en ik hoop dat je ook fysiek contact nodig hebt met
Lucyyx, 26 jaar · Berlaar
Ik houd ook van zwart, zwart past overal bij. Hoe dan ook, ik ben op zoek naar een sekspartner voor regelmatige ontmoetingen.
SmeltOogje, 27 jaar · Hengelo
Modebewust of bereid om zich open te stellen voor mode. Aardig, begripvol en sportief.
Kwaekertje, 27 jaar · Willemsoord
Je zit niet zo heel ver uit de omgeving. Je vind het leuk om na de studie nog dingen te onder nemen. Ow en een eigen fiets zou dan
Lekkere19910224, 26 jaar · Ridderkerk
Ik wil je lekker van top tot teen en weer terug. Alleen daar neem ik genoegen mee. Seks is heerlijk maar wel als we er samen wat
Lompblondje, 26 jaar · Holwerd
Ook spontaan
SletjeNeukGraag, 26 jaar · Hoogvliet
En wie weet hoe ik een profiel foto ken toe voegen xx