Ik hoop dat je mijn friend with benefits wilt worden. Ik wil dat je mijn lichaam onderzoekt en ik hoop dat je er goed in bent in het plezieren van mij en dat je ook goed bent met je voorspel. Ik verlang echt naar seks, ik wil een man die stout is maar wel goede manieren heeft.
Een lekkere man die niet kan wachten om zich helemaal te laten gaan samen met mij en zich lekker uit te leven op mijn lichaam. In het eerste berichtje dat je me stuurt zou ik wel graag willen zien wat jij allemaal met mij van plan bent.
Als je denkt dat ik iets voor jou ben, en jij me wat meer ervaring kan geven in heerlijke sex. wil je me alsbjelieft iets sturen. ik heb er echt zoveel nood aan. ik wil alles uitproberen. leeftijd maakt mij echt helemaal niets uit. ik wil gewoon die heerlijke sex zo snel mogelijk !