Je bent een geile en avontuurlijke man die graag de kont van een vrouw likte. Je weet ook hoe je op de juiste manier anale seks hebt en je vindt het niet erg als we elkaar buiten neuken. Ik hou niet van iemand die een preutje is, dat werkt gewoon niet voor mij. Dus ik hoop dat je openstaat voor alles.
Een rustige, lieve en zachte man. Niet eentje die over alles loopt op te scheppen, ik heb geen interesse in jouw nieuwste iPhone of hoe snel je auto gaat. Ik heb interesse in jou als persoon. Bij voorkeur ben je een niet roker of rook je niet als ik bij je ben.
Ik vind een jongen die weet wat hij in zijn leven wilt heel aantrekkelijk, je hoeft niet perse een uitgaanstype te zijn of elk weekend te willen gaan dansen. Als je maar van lol maken houdt, van stoeien en gek doen met me...want ik hou van lachen :)!