Iemand om plezier mee te maken en geen geheimen voor mij zal achterhouden. Ik hou er wel van als jij een beetje gevoel voor humor hebt, want lachen maakt mij gelukkig!!!
Je hebt een goed gevoel voor humor en bent lief als het gaat om je speciale liefde. Ik hoef het niet te zijn maar ik zou het echt leuk vinden als ik het zou zijn. Lol. Ik wil het gewoon weer meemaken .
Ik wil een man die dezelfde interesse in mij deelt, gemeenschappelijke hobby's, en een man die een serieuze relatie heeft. En bereid om toe te juichen voor wie ik ben. Zelfs jij bent een beetje raar.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jeannielove, 25 jaar · Hasselt
Je bent een kerel die t leuk weet te maken. Met mij natuurlijk
Br00k2, 25 jaar · Rutten
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet
Bengeltjehh, 25 jaar · Kropswolde
NVT
StarMaker93, 24 jaar · Elshout
Ik ben erg opgewonden om een nieuwe persoon te ontmoeten en zijn stijlen en dingen die hij doet te leren. Het gevoel bij een
Negentien, 24 jaar · Oostzaan
Ik ben single en op zoek naar een leuke jongen om spannende dingen mee te doen. uitgaan, bioscoop enzo.
Brunette T25, 25 jaar · Kaster
Ik hou van een leuke man om mij heen, en daar ben ik dus ook zoekende naar. Denk je dat we er samen wel werk van kunnen maken en daar
1sweetConni3, 25 jaar · Ledegem
Ben jij iemand die een mooie balans heeft in gezond eten en leven, maar soms ook even snoepen van de minder gezonde dingen?
SettieneXx, 24 jaar · Baarn
Mensen die graag nieuwe vrienden ontmoeten. Mensen die van reizen houden. Mensen die kunnen socialiseren met anderen.