Ik ontmoet graag een man die discreet en open staat voor alles wat goed is! Ik ben een gemakkelijk persoon, dus je kunt me alles vertellen over jou en wat je hier ook wilt!
Jij hebt wel een boontje voor meiden die zich niet meteen laten bepotelen.; Dat straalt een vorm van respect uit, voor mezelf en tegelijk ook voor jou. Zo weet je dat ik het wel serieus meen en dat vind jij hopelijk ook niet onbelangrijk?
Ik zoek iemand met een beetje ambitie, gedrevenheid, iemand die iets wilt maken van zichzelf :) humor, warmte, lief... zijn dingen die ook niet mogen ontbreken ^^ Iemand die iets te vertellen heeft en niet op zijn mondje gevallen is. Maar eigenlijk kan ik het korter samenvatten. Ik zoek iemand die ik kan