Je moet echt geil zijn, ik neem niet snel genoegen en ik hou ervan om alles uit de kast te halen. Lekker op je pik spugen en verwacht dat soort dingen ook terug. Een man die dus van extreme sex houd maar het niet te bont maakt!
Ik heb wel een profiel aangemaakt, maar meer om te zien wie er allemaal reageert. Mijn wereld bestaat grotendeels uit vrouwen en homo's. Heel leuk allemaal, maar een gewone man leren kennen is natuurlijk ook heel fijn
Ik ben op zoek naar een zachtaardig type. Ik hou niet van macho's met veel praatjes. Geef mij maar iemand die weet hoe het leven werkt en hoe hij een vrouw met klasse behandelt.
Je moet kijken wat ik heb en mijn lichaam waarderen, zelfs als ik er zo eenvoudig uitzie. Je moet opgewonden zijn voor mijn poesje en voor wat ik kan doen om je in bed te behandelen als een beest.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lekkerdroppie, 27 jaar · Enschede
Je houdt van een feestje, maar je weet mij ook af te remmen en geeft wat rust geeft. Gezelligheid en eerlijkheid is belangrijk.
MA-, 26 jaar · Utrecht
Volgt
Lamayora, 27 jaar · Aalst
Ik wil je graag beter leren kennen.
Robijntje1990, 27 jaar · Meppel
je bent iemand met de nodige humor en zelfspot ook vind je vertrouwen heel belangrijk en ben je serieus als dat gevraagd word.
1001Nachten, 26 jaar · Geel
Een man die het niet erg vind om samen met mij in de keuken te staan. Van gezelligheid houd. Er een leuke tijd van wil gaan maken.
JadeHmm, 27 jaar · Heusden
Een man die weet hoe hij een kusje en zelfs een verzengende kus moet geven. Een man die heel gepassioneerd kan zijn in het ontvangen
LeahGB, 27 jaar · Mantinge
Persoonlijk geloof ik in ware liefde. Ik geloof dat er iemand is voor iedereen en dat als je bij iemand hoort te zijn, je bij
Noovaa, 26 jaar · Assen
Ben jij die sexy man, die mij weet te verleiden? Mannen doen tegenwoordig helemaal niet meer hun best, en dat is juist wel wat