Zullen we onze dromen uit laten komen? Ik ben er echt klaar voor, laat onze dromen uitkomen. Zullen we dat samen doen en samen ook plezier gaan hebben? Ik zou willen dat het gaat gebeuren.
Je zoekt een vaste sekspartner waarmee je kunt experimenteren. Blinddoeken en vastbinden is een voorbeeld maar als je dat niet ziet zitten, mag je met een alternatief komen. Ideetjes heb ik ook nog wel maar ik wacht eerst op een voorstel van jou.
Je bent een goede man die ook geil is en je wilt een geweldige neuksessie hebben met een jonge vrouw. Nou, hier is je kans om dat te doen, maar alleen als je me geïnteresseerd houdt. Ik wil dat je me neukt en me behandelt alsof ik een speciale vrouw voor je ben. Slaat dat ergens op?