Mijn ideale partner heeft een gevoel voor humor, is trouw en slim, stabiel met zijn carrière, attent, zorgzaam, liefdevol en gul voor de mensen die belangrijk voor hem zijn. Je bent natuurlijk ook een geile vent die wel weet hoe hij mijn kutje moet verwennen!
Leuke mensen uit de buurt die zin hebben leuke dingen te doen. Ben je een beetje bekend in Brugge en omgeving?? Misschien kun jij mij de leuke en interessante dingen laten zien!
Ik zoek een man die mij alles in het leven kan biedden. ze noemen het golddigger maar ik zie et meer als jij moet mij kunne onderhoude! ik ben jong en geniet nog van et leven dus wil geen man die me strak aan de lijn houd! ik ben best veel eisend maar dat ben ik ! X