Jij wilt niet alleen maar seks maar ook liefde. Je wilt ook echt voor de vrouw gaan en je geniet van uit eten gaan, leuke dingen samen doen en gezelligheid. Je bent daarnaast lief, sociaal en spontaan.
Je vind het ook leuk om nieuwe dingen met me uit te proberen, je zou alles eraan doen en zelfs aan mij voorstellen doen over welk ander avontuur we samen zouden kunnen doen. Je moet ook lief zijn en mij genoeg aandacht gaan geven, want alleen dan gaan wij echt plezier aan erlkaar beleven.
Ik zoek een rustige man die geduld met me heeft. Die als hij ergens voor wil gaan en ook daadwerkelijk voor gaat. Zou leuk zijn als je in de buurt zou wonen en verder gaat het toch om die klik.
Weet jij wat jonge mensen graag doen? En wil jij die dingen dan ook met me doen? Neem me maar mee op sleeptouw, voor mij is alles goed als het maar leuk is. Een echte spraakwaterval ben ik niet dus hoop dat jij iets meer te zeggen hebt, anders wordt het maar een stille bedoening.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ninakusjesx, 22 jaar · Eindhoven
volgt
IamME, 22 jaar · Rotterdam
Iemand die goed luistert en af en toe in is voor een avontuurtje
Ilovemyse199401, 23 jaar · Borger
Ik zoek een jongen die er goed uitziet, die humor heeft en iets moois van zijn leven wil maken. Ik ben voor eerlijkheid en kan
KnappeStella, 23 jaar · Leeuwarden
x
Erika 94, 23 jaar · Ellecom
Je moet voorzichtig zijn en tijd voor me vrijmaken om me er meer over te leren, je zult niet ruw tegen me zijn, maar in plaats
Fleurig, 23 jaar · Kalmthout
ik hoop dat je leuk,sportief en spontaan bent. gezellig, makkelijk in de omgang. romantisch, grappig. Niet te banaal...
Ruthx, 23 jaar · Schoten
Je bent heel leuk en hebt een makkelijk karakter.We maken het mekaar niet extra moeilijk! We gaan samen gewoon een heel leuke