Een vent die weet hoe hij mijn ondergoed zo langzaam moet verwijderen. Een vent die mijn beha kan losmaken. Een vent die het tussen de lakens zal doen.
Een man die volwassen is , zodat we samen veel stoute dingen kunnen doen. Je hoeft me de standjes niet te leren, omdat ik er een paar ken, maar als je meer sttandjes weet, ben ik bereid dat te doen.
Ik zoek een man die me wat zekerheid kan geven. Ik ben niet echt heel onzeker, met de jaren is het beter geworden. Maar ik ben een meisje die een man nodig heeft die vierkant achter me staat.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
Zeester1990, 27 jaar · Zwolle
Volgt
Alleee, 26 jaar · Assen
Ik hoop een man te vinden die niet enkel op seks uit is, samen een mooie relatie uitbouwen en binnen enkele jaren terug kijken
Ladyii, 27 jaar · Epe
Luckyprincess, 27 jaar · Antwerpen
Volgt
BrendaJ, 27 jaar · Haasdonk
dit keer op zoek naar een jongen/man mijn zoektocht naar een vrouw ga ik nu eventjes staken, tenzij iemand zin heeft in een
An123, 27 jaar · Zaandam
Ik ben opzoek naar iemand om me leven mee te delen, samen dingen doen, met elkaar goede gesprekken kunnen voeren, huilen en
KleintjeP, 26 jaar · Ridderkerk
Als je maar lief bent, leeftijd vind ik niet zo belangrijk.X